ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH 2022

DARMOWY WEBINAR

KIEDY: 9.05.2022, godz. 10.00-12.00, platforma LiveWebinar

POCZĄTEK ZA:

dni
godzin
minut
sekund

Jak prawidłowo prowadzić działalność socjalną

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Webinarium z zakresu prowadzenia działalności socjalnej w organizacji. Celem Webinarium  jest przybliżenie  Państwu  zagadnień dotyczących Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w świetle nowych przepisów podatkowych, a w szczególności:
- zasad tworzenia funduszu,
- świadczeń z ZFŚS,
- badania sytuacji życiowej osób uprawnionych,
- działalności komisji socjalnych,
- opodatkowania świadczeń.

Skutecznie wspieramy działy Kadr i Płac

Szanowni Państwo,
​​​​​​​serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium „ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH 2022” organizowanym przez Seka S.A.

​​​​​​​Nasza firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu specjalistycznej wiedzy i informacji wspierając profesjonalistów w ich codziennej pracy. W celu zagwarantowania najwyższej jakości świadczonych przez naszą firmę usług do realizacji poszczególnych projektów szkoleniowych rekomendujemy najlepszych specjalistów, posiadających odpowiednie doświadczenie zawodowe oraz dydaktyczne.

Program:

1. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – możliwość wyboru pomiędzy tworzeniem ZFŚS a wypłatą świadczenia urlopowego,
2. Podmioty zobowiązane do tworzenia ZFŚS,
3. Osoby uprawnione do pomocy z ZFŚS,
4. Ustawowy zakres działalności socjalnej z uwzględnieniem ostatnich zmian,
5. Badanie sytuacji życiowej osób uprawnionych,
6. Zasady naliczania odpisu i metodyka ustalania liczby zatrudnionych,
7. Korekta rocznego odpisu na ZFŚS,
8. Przejście całości lub części zakładu na innego pracodawcę,
9. Procedura wydania, treść i wprowadzanie zmian do ZFŚS,
10. Komisje socjalne,
11. Opodatkowanie świadczeń z ZFŚS,
12. Dokonywanie potrąceń z ZFŚS.

Dlaczego warto?

Przystępnie podana wiedza

Aktualne
zagadnienia

Doświadczony trener

Masz pytania? Potrzebujesz szkolenia zamkniętego?
​​​​​​​Skontaktuj się z nami

Odpowiem na wszelkie twoje pytania:
Jowita Walicka
​​​​​​​tel. 786 813 649 | e-mail: jowita.walicka@seka.pl
​​​​​​​

Prowadzący:

Iwona Nowak-Przybylska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania i Informatyki oraz Nauk Ekonomicznych o kierunkach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Zarządzanie Nieruchomościami, Zarządzanie Instytucjami Opieki Zdrowotnej i Społecznej.

Posiada Dyplom ukończenia francuskiej uczelni - Paris 13 przy Sorbonie z Zarządzania Instytucjami Opieki Zdrowotnej i Społecznej oraz dyplom Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ma wykształcenie i doświadczenie w prowadzenie jednostek kultury. Ukończyła Studium Prawa Europejskiego w zakresie: Menadżera Kultury, Zarządzanie Instytucjami Kultury. Przez kilka lat była menadżerem zarządzającym w jednostce miejskiej we Wrocławiu. Posiada certyfikat Ministra  Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest także certyfikowanym Mediatorem Sądowym. Posiada dwudziestoośmioletnie doświadczenie w księgowości. Od 30 lat Główny Księgowy i Dyrektor Finansowy. Stale się rozwija i pogłębia wiedzę. Od ponad 27 lat prowadzi szkolenia z zakresu kadr i płac, funduszu świadczeń socjalnych i innych. Prowadziła szkolenia  dla takich firm jak: Konfederacja Pracodawców Polskich, Główny Inspektorat Sanitarny, Castorama, Kaufland, EY, Deloitte, Makro Cash and Carry, Arcelor Mittal Poland S.A., Straż Miejska w Warszawie, Kronopol, Poczta polska, Ministerstwa (różne wydziały) oraz z wielu innych. Jej szkolenia opierają się na przykładach z życia. Kładzie duży nacisk na ćwiczenia praktyczne.